Криптовалюта — інвестиції, що набувають популярності

23.01.2021

На сьогоднішній день досить велика кількість людей серйозно розмірковують над питанням інвестування.
Для вдалих інвестицій, котрі зможуть потенційно приносити бажаний дохід, важливо ретельно дослідити ринок та діяти зі знаннями. Завдяки прагматичному підходу та здатності зрозуміти сучасні тенденції людина має всі шанси досягнути бажаного успіху, а також забезпечити для себе стабільний дохід. Слід сказати, що в сучасному світі практикується досить значна кількість різноманітних видів інвестицій — сьогодні одним з найбільш динамічно прогресуючи напрямків є робота з криптовалютами.

Зараз існує певна кількість різноманітних краптовалют — до котрих належать Біткоіни, Ethereum, Techer ті багато інших. Власник криптовалюти не має змоги отримати її в паперовому або монетизованому вигляді, тому що криптовалюта на сьогоднішній день існує і використовується виключно в електронному вигляді. Натомість, кожен бажаючий має можливість продати чи обміняти свою власну криптовалюту — для забезпечення цієї діяльності існують спеціальні онлайн обмінники. Одним з популярних обмінників криптовалюти можна назвати https://godex.io/uk, велика кількість користувачів цінують саме цей обмінник криптовалюти завдяки:

 • Надійності.
 • Анонімності.
 • Завжди вигідному курсу.

Можливості заробити криптовалюту

Напевне, що переважна більшість сучасних людей вже досить часто та багато чули про криптовалюту. Можливо, у вас виникає закономірне запитання: як можна її заробити? Пропонуємо ознайомитися з підбіркою перевірених методів:

   1. Інвестування. Ця можливість ще називається стратегією hodl, згідно неї можна придбати криптовалюту і тримати її в надії, що курс зросте, а потім використати надійний обмінник криптовалют щоб знову обміняти або продати свої монети.
   2. Займатися трейдингом: існують спеціальні біржі криптовалют, на котрих можна купувати та продавати монети, заробляючи на коливаннях курсу.
   3. Майнинг — сьогодні є можливість самостійно здобувати криптовалюту. Недоліком майнингу вважається те, що для його забезпечення використовуються надзвичайно потужні та дороговартісні машини.
   4. Існують спеціальні ресурси в інтернеті, на котрих можна заробити криптовалюту за перегляд реклами. Недоліком такого варіанту є надзвичайно низька вартість перегляду, через що дуже складно заробити якусь, більш-менш пристойну суму.
   5. Використання лендингових програм, котрі передбачають можливість пасивного заробітку криптовалюти.
   6. Баунті-програми — такий варіант заробітку криптовалюти безкоштовний. Згідно з ним, від учасників очікується участь у розкрутці проекту та необхідність виконувати певні завдання.
   7. Airdrop – з метою залучення нових клієнтів, проекти іноді безкоштовно роздають криптовалюту. Проте, слід мати на увазі, що багато заробити на такому способі не вдасться.
   8. Арбітраж — слідкуючи за змінами курсів криптовалют на біржах та в онлайн-обмінниках, є можливість заробити на коливаннях.
   9. Ігри — існують спеціальні ігри, винагородою в котрих є криптовалюта.
   10. Запуск та розвиток власного проекту по криптовалютному бізнесу.

Вище перераховані деякі практичні можливості самостійно заробити криптовалюту. Судячи з усього, в подальшому ця галузь буде лише розвиватися, тому саме зараз — чудова нагода розпочати займатися та заробляти на криптовалюті.

Написати коментар