Допомога

Публікація вакансій і резюме

Для розміщення оголошення вам необхідно спочатку зареєструватися на нашому сайті. У процесі реєстрації ви вказуєте, в якості кого ви реєструєтесь — здобувача або роботодавця. Надалі шукачі можуть публікувати тільки резюме, а роботодавці тільки вакансії. Якщо ви хочете робити і те й інше, вам необхідно завести два аккаунта. Після заповнення форми реєстрації на ваш e-mail буде відправлено повідомлення з посиланням для підтвердження реєстрації. Будь ласка, перейдіть за цим посиланням, після чого ваш обліковий запис буде активовано. Після активації ви можете зайти під своїм логіном і паролем і скористатися
посиланнями
 «Опублікувати вакансію» или «Опублікувати резюме». Розміщення вакансій і резюме на нашому сайті здійснюється безкоштовно.

 

Видалення вакансій і резюме

Термін зберігання оголошень на нашому сайті не обмежений. Однак, якщо ваші вакансії або резюме втратили актуальність, ви можете видалити їх у розділі «Мої вакансії» або «Мої резюме».

 

Вимоги до розташовуваних оголошеннях

Ми не приймаємо такі види оголошень:

  • оголошення, що порушують чинне законодавство Україн
  • спамерські оголошення
  • вакансії, пов’язані з багаторівневим маркетингом
  •  різні пропозиції «заробітку в інтернет» та інші «лохотрони»
  • інші сумнівні вакансії

По можливості, модератор видаляє всі вакансії і резюме, що не відповідають цим правилам. Повідомте нам, будь ласка, якщо ми випадково пропустили якісь з подібних оголошень.

Попереджаємо, що у разі повторюваного порушення наших правил, користувачі, які допускають такі порушення, будуть забанені.

 

Якщо я втратив пароль?

Для відновлення паролю ви можете скористатися цією формою. Вам необхідно ввести e-mail, який ви вказали при реєстрації, після чого на цей e-mail буде надіслане посилання на сторінку відновлення пароля

 

Зв’язок з нами


Скористайтеся, будь ласка, формою зворотного зв’язку.

 

Каковы условия использования вашего сайта?

Ознакомиться с условиями использования сайта Работа в Украине можно здесь.